Грийн Мастер
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вицове - част 1

Go down

Вицове - част 1 Empty Вицове - част 1

Писане  Admin Чет Ное 01, 2012 7:27 am

Вицове. Виц - 1
Две комшийки на село си говорят през оградата и едната вика:
- Пено ма , да няма някой болен у вас? Гледам доктора ден през ден все притичва за по час – два?
- А, що да има болен… Лани , кога у вас всеки ден идваше един военен, да нямаше война?

Вицове. Виц - 2
Студент се напил много и отишъл на изпит. На вратата среща приятел и го пита:
- Какво имаше?
- Ботев. Да знаеш, че професорът е малко глух, така че само споменавай от време на време Ботев и ще ти пише шестица.
Влиза ученика и тегли тема за Ботев. Почва да говори на професора:
- И така. Вчера бяхме в един много як бар. Ботев. И се напихме много. Ботев. Срещнахме много яки пички. Ботев. Поканих една от тях вкъщи. Ботев. Тя дойде. Ботев. Ботев. Ботев...
- Аре стига с тоя Ботев и ми разкажи какво стана после бе.

Вицове. Виц - 3
Жена се кара на мъжа си :
- Ще взема да напиша над леглото с блажна боя какъв простак си
- Защо ма?
- Да научи целия град!

Вицове. Виц - 4
Двама адвокати играели голф и тъкмо приключили и с петата дупка, видели че малко в страни играели много бавно две дами. Единия адвокат казал на другия: "Ще ида да попитам, дали не могат да ни услужат с една дупка. По средата на пътя обаче се спрял и се върнал, като казал на колегата си: "Иди ти, едната дама е съпругата ми, а другата е любовницата ми!" Другия тръгнал към дамите, но и той стигайки до средата на пътя се спрял, върнал се и казал: "Колко е малък света!"


Вицове. Виц - 5
Стоят си на балконите две комшийки, клюкарстват и чакат мъжете си да се приберат.
По едно време едната вика:
- Уф, моят идва с цветя! Пак ще трябва да разкрачвам краката...
Другата, естествена блондинка, пита:
- Що, ма, нямате ли си ваза?!


Вицове. Виц - 6
Една майка се провиква от плажа по посока на морето:
- Иванееееееееее, излез от водата!
От водата се подава една глава и Иван отвръща:
- Защооо, студено ли ми еее?
- Неее, гладен сиии!

Вицове. Виц - 7
- Здрасти Гарабед, правя списък за групов секс. Да те пиша ли?
- Даааа!!!
- Добре, пиша те.
- А кои са се записали досега?
- Аз, ти и жена ти.
- Ама аз не искам...
- Добре, тебе те задраскваме


Вицове. Виц - 8
На една блондинка много и се подигравали, че е много глупава и тя решила да си боядиса косата черна. Един ден, както си карала колата, видяла стадо овце. Слязла и казала на овчаря:
-Ако позная точно колко овце има в стадото, ще ми дадеш да си взема, която овца си избера.
Овчарят се съгласил. Тя казала, без да се замисли:
- 54!
Човекът много се изненадал от верния отговор. Блондинката казала:
- Избирам си ей това игривото агънце.
Взела го и го понесла към багажника. Овчаря я поизгледал и казал:
- Ако позная истинския цвят на косата ти, ще си ми върнеш ли кучето?


Вицове. Виц - 9
На Иванчо и Марийка им се родило дете. Станало вече на 5 години, но не говори. Отишли на доктор, прегледал го той и казал:
- Няма проблеми, ще проговори съвсем скоро, лошото е това, че първите трима ,които назове, ще умрат.
След седмица малкият казал "дядо" и дядото опънал краката. След още седмица казал "баба" и бабата гушнала букета.
Марийка този ден отишла до магазина и Иванчо останал да се грижи за малкия. Изведнъж той казал "тате". Иванчо к`во да прави, изкъпал се, обръснал се сложил новия костюм и легнал на дивана в хола да мре. Връща се Марийка, гледа го и вдига скандал:
- Какво си се опънал с новия костюм на дивана бе, ставай да отиваме при съседката, щото мъжа й умрял преди малко! Може да се наложи да помагаме нещо!


Вицове. Виц - 10
Иванчо отива на училище. По време на час госпожата изпуска тебешира и се навежда да го вземе. Иванчо казва:
- Госпожо, видяха ви се гащичките.
- Иванчо, напусни! – казала госпожата.
Иванчо напуснал. На следващия ден учителката отново изпуснала тебешира и се навела да го вземе.
Иванчо си взел чантата и излязъл от час. Госпожата го догонила и го попитала:
- Иванчо, защо напусна часа?
- Ако ви кажа какво видях, ще ме изгоните за цял месец!
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 6
Join date : 30.10.2012

https://greenmaster.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите